Alletiders bedste 2023

Alle tiders bedste pr 01.01 2023

50 km
Herre
:

  1. Jesper Faurscou 2:58:31 Herning 12.12 2020
  2. Morten Stilling 3:03:02 Viborg 07.03 2021
  3. Jesper Andkjær Larsen 3:03:42 Brasov 01.09 2019
  4. Asser Vittrup Nielsen 3:04:32 Brasov 01.09 2019
  5. Jesper Faurschou 3:05:16 Barcelona 08.10 2022
  6. Mads Kragh 3:07:27 Brasov 01.09 2019
  7. Henrik Madsen 3:09:24 Rodenbach 12.04. 1997 (Split)
  8. Jesper Andkær Larsen 3:11:21 Barcelona 08.10 2022
  9. Brian Arreborg Hansen 3:12:34 Oslo 18.02 2017
  10. .Brian Arreborg Hansen 3:13:52 Viborg 07.03 2021
  11. Henrik Simonsen 3:12:48 København 26.04 2014
  12. Brian Arreborg Hansen 3:16:21 København 25.04 2015
  13. .Kasper Laumann Hartlev 3:16:32 Barcelona 09.10 2022
  14. Jesper Andkaer Larsen 3:16:51 05.11 2023 Hydererabad
  15. Jesper Lindskov Noer 3:16:57 København 14.04 2012
  16. Henrik Madsen 3:18:13 Neuwittenbech 21.09 1996 (Split)
  17. Jonas Bo Berg 3:18:32 Viborg 12.03 2022
  18. Morten Thye 3:18:38 Viborg 05.06 2021
  19. Jesper Kenn Olsen 3:19:00 Essholbrücken 24.03 2002
  20. Kenneth Munk 3:20:15 København 24.04 2010 (Split)
  21. Per Nilsson 3:23:53 Fredericia 17.06 2006

Kvinder:

  1. Begitte Hansen 3:29:38 Viborg 07.03 2021
  2. Begitte Hansen 3:35:25 Barcelona 08.10 2022
  3. Helle Blak Petersen 3:38:26 Viborg 04.06 2022
  4. Marie Cordt 3:38:42 Viborg 12.03 2022
  5. Helle Blak Petersen 3:42:50 Viborg 05.06 2021
  6. Helle Blak Petersen 3:44:44 Amstelveen 25.05 2019
  7. Mille Christine Ree 3:46:17 Barcelona 08.10 2022
  8. Louise Skak 3:46:37 Oslo 17.02 2018
  9. Louise Skak 3:46:39 Oslo 08.02 2020
  10. Sofie Kildahl Møller 3:47:58 Viborg 07.03 2021
  11. Helle Blak Petersen 3:48:26 Brasov 01.09 2019
  12. Bouchra Lundgren Eriksen 3:48:26 Brasov 01.09 2019
  13. Anni Lønstad 3:49:10 Rodenbach 12.04 1997
  14. Anni Lønstad 3:49:44 Stein 01.03 1998
  15. Anni Lønstad 3:51:08 Zolder 17.02 2001
  16. Helle Blak Petersen 3:51:08 Barcelona 08.10 2022
  17. .Marie Cordt 3:51:18 Viborg 07.3 2021
  18. .Mille Christine Ree 3:51:26 Viborg 03.07 2022
  19. Maria Cordt 3:51:35 01.04 2023 Viborg
  20. Helle Borup Jehs Nissen 3:51:56 Helsingborg05.07 2018
  21. Louise Skak 3:51:58 Brasov 01.09 2019
  22. Helle Grosser 3:52:04 01.04 2023 Viborg
  23. .Louise Skak 3:52:57 Oslo 18.02 2017
  24. Bouchra Lundgren Eriksen 3:53:59 Bernau 27.08 2022
  25. Pia Joan Sørensen 3:56:53 Bramming 19.05 2013
  26. Maren Skau 3:57:43 Winschoten 08.09 2007
  27. Anni Lønstad 3:59:42 Stein 06.03 2005
  28. Louise Skak 4:06:45 Oslo 15.02 2014

 100 km Mænd

  • 1. Kenneth Munk 6:57:35 København 24.04 2010
  • 2. Jesper Kenn Olsen 6:58:31 Winschoten 09.09 2000
  • 3. Brian Arreborg Hansen 7:12:17 Viborg 22.08 2020
  • 4. Arne Mogensfeldt 7:13:12 Hamm 1987
  • 5. Brian Arreborg Hansen 7:14:21 Stockholm 09.08 2014
  • 6. Mikkel Kleis 7:16:10 Winscoten 14.09 2019
  • 7. Brian Arreborg Hansen 7:16:16 Winschoten 12.09 2015
  • 8. Matthias Jørgensen 7:18:59 Los Akazares 27.11 2016
  • 9. Henrik Madsen 7:19:54 Rodenbach 18.04 1998
  • 10. Brian Arreborg Hansen 7:20:56 Winschoten 09.09 2017
  • 11.Brian Arreborg Hansen 7:21:01 Bramming 24.05 2015
  • 12.Brian Arreborg Hansen 7:22:08 Viborg 17.08 2019
  • 13.Peter Paldan Sørensen 7:23:25 København 24.04 2010
  • 14.Matthias Jørgensen 7:26:37 Winschoten 12.09 2015
  • 15.Jesper Ken Olsen 7:27:04 Chavagnes en Paillers 15.05 1999
  • 16.Matthias Jørgensen 7:29:16 København 25.04 2015
  • 17.Brian Arreborg Hansen 7:33:30 Los Alkazares 27.11 2016
    18. Mads Karlsson 7:35:32 Viborg 01.04 2023
    19 Emil Krog Ingerslev 7:36:28 Viborg 01.04 2023
  • 20.Peter Nielsson 7:37:21 Nexø 27.08 2006
  • 21.Ole Karlsen 7:38:21 København 16.04 2011

Peter Paldan Sørensen har løbet 7:04:40 ved EM i 2011. Men af en eller anden grund er den  aldrig blevet anerkendt. Ole Karlsen løb ved samme Mesteskab 7:24:28

Kvinder:

  1. Anni Lønstad 7:53:15 Rodenbach 16.04 1994
  2. Bouchra Lundgren Eriksen 7:55:33 Viborg 22.08 2020
  3. Bouchra Lundgren Eriksen 8:00:38 Bernau 27.08 2022
  4. Anni Lønstad 8:08:22 Neuwittenbeck 16.10 1993
  5. Anni Lønstad 8:19:16 Rodenbach 12.04 1997
  6. Pia Joan sørensen 8:19:58 København 26.04 2014
  7. Christine Mille Ree 8:28:39 01.04 2023 Viborg
  8. Pia Joan Sørensen 8:29:01 Bramming 19.05 2013
  9. Maren Skau 8:33:43 Winschoten 08.09 2007
  10. Pia Joan Sørensen 8:34:08 København 20.04 2013
  11. Pia Joan Sørensen 8:34:10 Doha 22.11 2014
  12. Anni Lønstad 8:36:58 Geldrop 17.08 1996
  13. Lotte Grindeskov Andersen 8:45:27 01.04 2023 Viborg
  14. Pia Joan Sørensen 8:45:47 Grakavescak08.09 2018
  15. Anni Lønstad 8:46:59 Bruhl 09.07 1995
  16. Christina Aarestrup Shifris 8:47:36 Viborg 12.08 2017
  17. Helle Bolrup jehs Nissen 8:49:07 Grakavescak08.09 2018
  18. Anni Lønstad 8:51:36 Winschoten 12.09 1992
  19. Katja walter Bjerre 8:54:44 Viborg 22.08 2020
  20. Lise Friis 8:55:45 Helsingborg05.07 2018
  21. Majbritt Skovgaard Sørensen 8:55:54 København 20.04 2013
  22. Eva Vrist Birgerson 8:59:12 Winschoten 10.09 2005

100 Miles

Herre:

  1. Emil Krog Ingerslev 13:19:02 10.09 2023 Nykøbing Mors
  2. Kim Klitgaard Sørensen 13:34:48 Nykøbing Mors 13.09 2015
  3. Jesper Svendsen 13:54:42 Nykøbing Mors 11.09 2016
  4. Kim Hansen 14:12:00 Nykøbing Mors 14.09 2014
  5. Morten Thye 14:41:02 Nykøbing Mors 11.09 2022
  6. Kim Klitgaard Sørensen 14:43:04 Espoo 26.02 2017 Split
  7. Morten Thye 14:46:45 Nykøbing Mors 08.09 2019
  8. Bruno Batsberg 14:48:09 Nykøbing Mors 10.09 2017
  9. Frederik Lassen 14:49:45 Nykøbing Mors 15.09 2013
  10. Carsten Eriksen 14:54:51 Nykøbing Mors 11.09 2011
  11. Rasmus Rasmussen 14:59:32 Nykøbing Mors 06.09 2020
  12. Bruno Batsberg 15:06:49 Verona 15.09 2022 Split
  13. Lars Christoffersen 15:07:35 Nykøbing Mors 09.09 2012
  14. Kim Hansen 15:16:03 Nykøbing Mors 15.09 2013
  15. Kim Klitgaard Sørensen 15:16:53 Nykøbing Mors 14.09 2014
  16. Bruno Batsberg 15:17:42 Nykøbing Mors 0 4.09 2021
  17. Jonas Juhler Hansen 15:18:55 10.09 2023 Nykøbing Mors
  18. .Frederik Lassen 15:19:23 Nykøbing Mors 20.09 2009
  19. Jacob Justesen 15:19:35 Nykøbing Mors 06.09 2020

Kvinder

  1. Stine Rex 15:07:07 Timisoara 27.05 2018 Split
  2. Stine Rex 15:28:05 Nykøbing Mors 09.09 2018
  3. Katja Lykke Tonstad 15:32:36 Split 01.12 2023 Taipei
  4. Stine Rex 15:34:04 Split 01.10 2023 Taipei
  5. Helle Borup Jehs Nissen 16:33:41 Nykøbing Mors 11.09 2022
  6. Katja Walther Bjerre 17:10:39 Nykøbing Mors 06.09 2020
  7. Mette Søgård 17:31:17 Nykøbing Mors 11.09 2022
  8. Lisbeth Billeskov Hansen 17:35:22 Nykøbing Mors 10.09 2017
  9. Annette Christensen 17:47:45 10.09 2023 Nykøbing Mors
  10. Mette Sommer Fritze 18:02:18 2023 Split 01.12 Taipei
  11. Lone Friis 18:23:23 Nykøbing Mors 06.09 2020
  12. Anne Marie Rossen 18:23:55 Nykøbing Mors 13.09 2015
  13. Emma Malene Lemmer 18:49:23 10.09 2023 Nykøbing Mors
  14. Linda Kempel 18:51:06 Nykøbing Mors 11.09 2016
  15. Katja Walther Bjerre Verona 18.09 2022
  16. Anne-Dorthe Mahato 19:00:27 Nykøbing Mors 11.09 2011
  17. Anne Marie Rossen 19:06:11 Nykøbing Mors 14.09 2014
  18. Bente Dinesen 19:17:29 Nykøbing Mors 06.09 2020
  19. Anne-Dorthe Mahato 19:33:29 Nykøbing Mors 12.09 2010
  20. Mette Normind Pilgaard 19:36:27 Nykøbing Mors 11.09 2011
  21. Annete Fredskov Jensen 19:51:54 Nykøbing Mors 10.09 2017

6 timer.

Herre

  1. Brian Arreborg Hansen 87.153 km Albertslund 25.10 2014
  2. Kenneth Munk 86.740 km Albertslund 24.04 2010 (Opnået i 100 Km løb)
  3. Brian Arreborg Hansen 86.277 km Barcelona 15.12 2019
  4. Brian Arreborg Hansen 84.230 km Barcelona 16.12 2017
  5. Brian Arreborg Hansen 82.951 km Vallensbæk 03.10 2020
  6. Mikkel Kleis 82.817 km Grenaa 21.11 2015
  7. Kenneth Munk 82,420 Albertslund 24.10 2009
  8. Brian Arreborg Hansen 81.473 km 17.12 Barcelona
  9. Brian Arreborg Hansen 82.221 km Albertslund 27.10 2018
  10. .Brian Arreborg Hansen 81.402 km Albertslund 29.10 2016
  11. Matthias Jørgensen 81.312 km Rheine 10.03. 2018
  12. .Klaus Hagensen 81.170 km Grenaa 15.11 2014
  13. Ole Karlsen 80,499 Grenå 22.11 2008
  14. Ole Karlsen 80.403 Albertslund 29.10 2011
  15. Ole Stougaard 80.255 Albertslund 2010
  16. Ole Karlsen 80.114 Grenå 19.11 2011
  17. Frederik Lassen 79.991 Grenaa 20.11 2011
  18. Poul Petersen 79,950 Grenå 21.11 2009
  19. Peter Paldan Sørensen 79,949 Bornholm 24.05 2009

Kvinder:

  1. Anni Lønstad 76.708 km Zolder 28.03 1998
  2. Anni Lønstad 76.344 km Stein 01.03 1998
  3. Anni Lønstad 76.268 km Gistel 01.05 1998
  4. Christine Mille Ree 75.514 km 28.07 2023 Albertslund
  5. Bouchra Lundgren Eriksen 75.403 km Kokola 18.05 2019
  6. Lise Friis 75.006 km Barcelona15.12 2019
  7. Anni Lønstad 74.966 km Stein 02.03 1997
  8. Pia Joan Sørensen 74.627 km Albertslund29.10 2016
  9. Louise Skak 73.785 km Grenaa 18.11 2017
  10. Helle Borup Jehs Nissen 73.780 km Rheine 10.03 2018
  11. Bouchra Lundgren Eriksen 73.593 km Grenaa 18.11 2017
  12. Helle Blak Petersen 73.083 km Vallensbæk 03.10 2020
  13. Lise Friis 72.964 km Vallensbæk 03.10 2020
  14. Anni Lønstad 72.876 km Stein 12.03 2000
  15. Louise Skak 72.729 km Grenaa 21.11 2015
  16. Maren Skau 72.610 km Grenaa 24.11 2008
  17. Christina Aarestrup Shifris 72.545 km Grenaa 19.11 2016
  18. Anni Lønstad 72.441 km Stein 06.03 2005
  19. Helga Bang 72.420 km Aalborg 28.08 2011

12 timer
Herre

  1. Matthias Jørgensen 145.234 km Sæby 29.05 2016
  2. Kim Klitgaard Sørensen 143.382 km Sæby 03.06 207
  3. Kim Rasmussen 137.169 km Oslo 10.12 2006
  4. Kim Klitgaard Sørensen 133,783 km Tapiola 25.02 2017 Split
  5. Søren Raarup 132.923 km Brno 24.10 2004 Split
  6. Henrik Westerlin 132.687 km Albi 22.10 2016 Split
  7. Henrik Westerlin 132.402 km Jessheim 27.07 2014
  8. Kim Klitgaard Sørensen 130.472 km Albi 22.10 2016 Split
  9. Bruno Batsberg 129.765 km Verona 18.09 2022
  10. Kim Hansen 129.369 km Albi 22.10 2016 Split
  11. Bruno Batsberg 129.369 km Albi 22.10 2016 Split
  12. Jesper Ken Olsen 129.351 km Lohja 22.02 2004
  13. Martin Jensen 129.143 km Sæby 30.05 2015
  14. Charley Prødel 128.614 km Oslo 06.12 2008
  15. Morten Thye 128.428 km Split 25.11 2023 Oslo

Kvinder

  1. Bouchra Lundgren Eriksen 134.501 km 03.06 2023 Sæby
  2. Anni Lønstad 134.378 km Geldrop 17.08 1996
  3. Pia Joan Sørensen 133.332 km Sæby 03.06 2017
  4. Katja Lykke Tonstadt 126.000 km Split 01.12 2023 Taipei
  5. Stine Rex 126.000 km Split 01.12 2023 Taipei
  6. Stine Rex 123.633 km Verona 18.09 2022
  7. Stine Rex 126.838 km Albi 26.10 2019 Split
  8. Anni Lønstad 126.140 km Brühl 09.07 1995
  9. Anne-Marie Geisler Andersen 122.733 km Albi 26.10 2019 Split
  10. Bouchra Lundreng Eriksen 120.000 km Split 01.12 2023 Taipei
  11. Sidsel Petersen 120.783 km Grenaa 13.09 2013
  12. Mette Sommer Fritze 115.600 km Split 01.10 2023 Taipei
  13. Diana Kämpe 116.371 km Basel 19.05 2019
  14. Jane Skov Olsen 116.103 km Sæby 03.06 2017
  15. Mette Normind Pilegaard 112.577 km Brno 24.10 2004 Split
  16. Linda Kempel 111.272 km Sæby 02.06 2018
  17. Stine Rex 110.000 km Athen 11.01 2020 Split
  18. Anne-Marie Rossen 109.461 km Albi 22.10 2016 Split
  19. Diana Kämpe 109.461 km Albi 22.10 2016 Split

24 Time2
Herre

  1. Kim Hansen 257.753 Torino 12.04 2015
  2. Bruno Batsberg 254,503 Belfast02.07 2017
  3. Kim Klitgaard Sørensen 249,254 Espoo 26.02 2017
  4. Kim Klitgaard Sørensen 246.793 Sæby 31.05 2015
  5. Alex Henriksen Køge 245,577 Apeldoorn 21.05 2004
  6. Kim Klitgaard Sørensen 243.992 Albi 22.10 2016
  7. Kim Hansen 241.657 Rønne 24.05 2014
  8. Lars Christoffersen 239,136 Brno 24.10 2004
  9. Henrik Westerlin 238.148 Albi 22.10 2016
  10. Bruno Batsberg 236.818 km Verona 18.09 2022
  11. Brian Hansen 236.310 km 01.12 2023 Taipei
  12. Bruno Batsberg 235.729 Albi 22.10 2016
  13. Bruno Batsberg 235.285 km 03.06 2023 Sæby
  14. .Bruno Batsberg 234,443 Sæby 31.05 2015
  15. Hallur Holm 233.422 km 01.12 2023 Taipei
  16. Kim Hansen 233.362 Sæby 02.06 2019
  17. Brian Larsen 231,770 Oslo 08.12 2007
  18. Ole Karlsen 231.339 Rønne 10.06 2012
  19. Jan Michael Andersen 230,919 San Giovanni 23.09 2006

Kvinder

  1. Katja Lykke Tonstad 248.049 km 01.12 2023 Taipei
  2. Stine Rex 245.850 km 01.12 2023 Taipei
  3. Stine Rex 243.749 km Albi 27.10 2019 2018
  4. Stine Rex 241.921 km Timisoaro 27.05 2018
  5. Anne Marie Geisler Andersen 233,,051 Belfast 02.07 2017
  6. Anne Marie Geisler Andersen 225,724 Albi 22.10 2016
  7. Anne Marie Geisler Andersen 219 km Kladno 26.07 2014
  8. Anni Lønstad 217,75 Basel 07.05 1995
  9. Maibritt Skovgaard 214.179 Grenaa 15.09 2013
  10. Karen Marie Brøgger 213,427 Taipei,Taiwan 24.02 2006
  11. Katja Walther Bjerre 212.897 km Verona 18.09 2022
  12. Stine Rex 211.000 km Athen 11.01 2020
  13. Lisbeth Billeskov Hansen 210,050 km København 2021
  14. Anne Marie Geisler Andersen 209.300 Katowice 09.09 2012
  15. Stine Rex 208.971 Sæby 31.05 2015
  16. Anne Dorte Mahato 207.648 Rønne 19.06 2011
  17. Diana Kämpe 206.420 Espoo 28.02 2016
  18. Anne Marie Rossen 205,194 19.06 2011 Bornholm
  19. Mette Pilgaard 203.665 Rønne 23.05 2008
  20. Anne Marie Rossen 203,296 Sæby 31.05 2015
  21. Mette Pilgaard 202,995 Brno 23.10 2004
  22. Anne Marie Geisler Andersen 202.216 Vallensbæk
  23. Katja Lykke Tonstad 200.819 km 03.06 2023 Sæby
  24. Anne Marie Geisler Andersen 200,208 Bornholm Juni 2010

48 Timer
Herre
mer

  1. Lars Christoffersen 372,963 km Surgeres 03.05. 2010
  2. Lars Christoffersen 366,271 km Bornholm 25.05 2008
  3. Jesper Kenn  Olsen 332,653 km Surgeres 14.05 2006
  4. Per K. Pedersen 332,050 km Bornholm 25.05 2008
  5. Lars Christoffersen 326.011 km Skövde 26.08 2012
  6. Lars Christoffersen 316.011 km Bornholm 10.06 2012
  7. Michael Mørk 308,850 km Bornholm 25.05 2008
  8. Peter Torjussen 307.000 km Aabybro 20.08 2008 Split
  9. Jesper Kenn Olsen 306.000 km Cairo 09.01 2009 (Uofficiel)
  10. Rene V. Hansen 303.714 km Kladno 02.08 2015
  11. Rene V. Hansen 300.000 km Kladno 28.07 2013
  12. Søren Raarup 295,895 km km Skövde 29.08 2010
  13. Rene V. Hansen 293.839 km Skövde 26.08 2012
  14. Per Brølling 289.064 km Bornholm 10.06 2012
  15. Rene V. Hansen 284,200 km Bornholm 23.maj 2008
  16. Carsten Friis 278.532 km 20.05 2023Förslöv
  17. Keld Møller Jørgensen 277.608 km Bornholm 19.06 2010
  18. Lars Mose 276.251 km Oslo 22.11 2015
  19. Jan  Sørensen 274.455 km Bornholm 24.09 2009
  1. Damer:
  2. Stine Rex 383,688 km Faarup 2020
  3. Stine Rex 335.771 km Fort Lauderdale 18.11 2018
  4. Mette Normind Pilgaard 327.225 km Surgeres 14.05 2006
  5. Mette Normind Pilgaard 306.113 km Surgeres 13.05 2007
  6. Stine Rex 276.000 km Athen 12.01 2020
  7. Tina Kristiansen 273.161 km Rønne 24.05 2009
  8. Tina Andersen 271.558 km Belatonfüred 11.05 2019 Split
  9. Diana Kämpe 267.311 km Belatonfüred 06.05 2016 Split
  10. Caroline Astrup 262.592 km Rønne 25.08 2008
  11. Tina Andersen 257.362 km 22.10 Skanderborg
  12. Berit jessen 228.796 km Oslo 20.11 2016
  13. Gurli Hansen 226.980 km Rønne 24.05 2009

72 timers løb
Herre

  1. Peter Lund Torjussen 432.150 km 20.08 Aabybro
  2. Søren Raarup 372.000 km 19.03 2016 Athen
  3. Per Hansen 364.446 km 20.08 Aabybro
  4. Carsten Friis 360.070 km 19.08 Förslöv
  5. Bjarne Lei Andersen 240.721 km 19.08 Förslöv
  6. Peder Kjeldmann 210.313 km 20.08 Aabybro

    Kvinder
  1. Stine Rex 505.615 km bro 20.08 Aabybro
  2. Mette Birk Jensen 309.499 19.08 Förlöv
  3. Lisbeth Rose Billedskov Hansen 270.814 km 20.08 Aabybro
  4. Hanne Kildegaard 230.480 km 20.08 Aabybro
  5. Charlotte Kirkegaard Lorenzen 152.693 km 20.08 Aabybro

6 Dagesløb
Herre

  1. Lars Christoffersen 853,37 Göteborg,  05.09 2009
  2. Lars Christoffersen 791,520 Bornholm  19.06 2010
  3. Jesper Kenn Olsen 780,359 Antibes  16.06 2007
  4. Jesper  Kenn Olsen 756,300 Colac  2.11 2004
  5. Per Brølling 721,970 Göteborg,  05.09 2009
  6. Jesper  Kenn Olsen 712,536 Icarus Ultrafest 16.11 2014
  7. Rene Vang Hansen 702,059 EMU Belaton 10.05 2016
  8. Søren Raarup 685,580 New York 25.04 2016
  9. Jesper Kenn Olsen 685 Johannesburg 05.04 2008
  10. Søren Raarup 669,760 19.03 2016 Athen 2016
  11. Søren Raarup 667.902 Antibes 09.06 2011
  12. Kim Rasmussen 661,986 Mexico 22.04 2004
  13. Carsten Friis 660.169 km 19.06 2023 Förlöv
  14. Rene V.Hansen 658,392 Bornholm  19. 06 2010
  15. Jesper Olsen 643.737 New York 28.04 2012
  16. Lars Christoffersen 635.690 New York 24.04 2011
  17. Steen Michelsen 627,465 Bornholm 19.06 2010
  18. Ole Albertsen 614,438 Bornholm  19.06 2010
  19. Rene V. Hansen 604,44 Göteborg,  05.09 2009
  20. Henrik Aarup Svendsen Icaros Ultrafest  602.623 14.11 2016
  21. Christian Friman 600,624 Bornholm  19.06 2010

 Kvinder

  1. Tina  Andersen741.112 Belatonfüred  10.05 2017
  2. Tina Andersen705.161 Belatonfüred  15.05 2019
  3. Tina Andersen 680,682    Icarus Ultrafest 14.11 2016
  4. Diana Kämpe 613,563  Belatonfüred 04.05 2016
  5. Berit Jessen 602.489  Belatonfüred 09.05 2018
  6. May-Britt Hansen 588,560 Göteborg 30 Aug 2009 nr 4
  7. Mette Birk Jensen 553.633 km 19.08 Förlöv
  8. Diana Kämpe462.034 Belatonfüred 09.05 2018

10 Dages løb

  1. Søren Raarup New York 29.04 2016 1115.275 km
    2 Jesper Kenn Olsen New York 19.04 2017 1009.058 km

Kilde
https://statistik.d-u-v.org/index.php

Dette indlæg blev udgivet i 24 timer, Statistik og tagget . Bogmærk permalinket.